Yaşam

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Ali Sunal’ın Güldür Güldür Gösterisini İzledi!

Güldür Güldür Güldür sık ​​sık mizahla siyaseti ve siyasetçileri eleştiren ekip ve moderatörlüğünü yaptığı depremde yaptığı konuşmayla gündem yaratan Ali Sunal, Bursa gezisinde Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ı ağırladı. Bursa’daki faaliyetinin ardından Güldür Güldür programını izlemeye giden Bakan Varank, Ali Sunal ile görüştü.

Yıllardır Show TV ekranlarında yayınlanan Güldür Güldür Show, siyasi içerikli skeçleriyle gündemden bir an bile düşmüyor.

Siyasi figürleri taklit eden ve mizah anlayışıyla durumu eleştirmeyi seven Güldür Güldür ekibi, sıklıkla taklit ettikleri siyasetçilerden bile tam not alıyor.

6 Şubat’ta meydana gelen ve hepimizi yakan beyin sarsıntısı faciasının ardından duyguları yeterince dolan vatandaşlarımızın dikkatini dağıtmak isteyen ekibin karşısına Ali Sunal çıktı ve uzun tartışmalara yol açacak bir açıklama yaptı.

Dinlerken tüylerimizi diken diken eden konuşması bazı kesimler tarafından haksız yere eleştirilse de Ali Sunal tüm ülke tarafından alkışlandı.

Aslında aynı hafta ekrana gelen ve evlilik-şiddet sahnesi ile tepki toplayan Kızılcık Şerbeti’ne RTÜK tarafından verilen ceza aslında Güldür Güldür’e verilmek istenmiş ancak yansımalarından korkulduğu için Kızılcık Şerbeti 2017’de çekilmişti. aynı kanalda korkutma amacıyla yayınlanan ve o an tepki toplayan dizi. verilmişti.

Siyasi isimlerle arası çok kötü olan Güldür Güldür Show’un geçtiğimiz günlerde sürpriz bir konuğu oldu.

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Bursa’da vatandaşlarla görüşmeye geldi.

Bakan Varank, Bursa turnesinde yer alan Güldür Güldür Show’u yerinde izledi.

Bursa’daki faaliyeti bitince Güldür Güldür’ü canlı izlemek isteyen Mustafa Varank,

Program başlamadan önce moderatör Ali Sunal ile de görüştü.

haber-arsuz.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu